• Začínáme tam kde jiní končí

  Stanov si svůj cíl a my ti pomůžeme s cestou. Společně to zvládneme!Dokážeš to i Ty
 • 1
image

Video16KA každý den

Nečekej až příjde ten správný okamžik. Jdi a správný okamžik si vytvoř!

Vyber si z naší nabídky a rezervuj si svůj trénink:


ONLINE REZERVACE

 • CROSS ZONE / TABATA

  Speciální hodina kondičního a fitness tréninku.
  Na této hodině se seznámíte například s kettlebollem,budete používat speciální hrazdy i fitness pomůcky v četně činek, švihadel, TRX. Různorodě sestavené tréninky a stanoviště jsou určeny pro cvičence, kteří chtějí jak spálit tuk, tak získat funkční svalstvo.
  Co je TABATA? Říká se, že je to nejefektivnější, nejtěžší a nejnáročnější metoda intervalového tréninku. Tabata je kardiovaskulární trénink, který prokazatelně zlepšuje výkonnost a fitness ve velmi krátkém čase – 14 minut. Cvičení se skládá ze šesti až sedmi 20 sekundových cviků prováděných na 100 %, proložených dobou odpočinku 10 sekund. Tabata nabízí rychlý způsob, jak se dostat do formy do pouhých čtyř minut vysokou intenzitou cvičení.Rezervovat hodinu
 • MUAY THAI/ MMA

  Hodiny Muay Thai (B tým) neboli Thai boxu pro začátečníky a mírně pokročilé.
  Jsou pod vedením zkušeného trenéra a jsou zaměřeny na zvládnutí a výuku Muay Thai a Kick boxingu dle pravidel K1. Dále slouží k dosažení základní fyzické kondice. Na tyto hodiny probíhá nábor celoročně a jsou velmi oblíbené, proto si vyhrazujeme právo odmítnout klienta pouze v případě, že hodina je již plně vytížena. Kapacita 18 – 20 osob.
  MMA je Mix Martial Arts (smíšená bojová umění). Na těchto hodinách se snažíme vychovávat nové závodníky v zápasech dle pravidel MMA. Jedná se o soutěže v tzv. octagonu (kleci). Je to velmi populární odvětví bojových sportů a jedno z nejkomplexnějších. Zápasníci se zde musí naučit práci jak v postoji tak na zemi.
  Jsme aktivní závodní oddíl v této disciplíně, který se účastní turnajů pod záštitou největších organizací v ČR.Více informacíRezervovat hodinu
 • SLIMBOX

  SLIMBOX je velmi oblíbená novinka v oblasti Fitness, doporučovaná odborníky na obezitu jako špičkový pomocník při snižování nadváhy díky propracované metodice.
  Jedná se o speciální program. Jde o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálních SLIMBOX totemech. SLIMBOX = komplexní posílení těla, štíhlá linie, kondice, zábava a psychická vyrovnanost. Tento originální program oslovuje lidi téměř každého věku a úrovně zdatnosti.
  SLIMBOX je licenční program, který mohou vést pouze instruktoři vyškoleni na 4Health™ ACADEMY a vlastnící licenci SLIMBOX. Licence SLIMBOX je pro Vás záruka kvality, bezpečnosti a profesionální přístupu.
  Rezervovat hodinu
 • BABY KICK

  Baby Kick je reakce na Vaše podněty v oblasti hodin našich nejmenších.
  Je to speciální hodina pro děti od 5 do 10 let, na které se budou seznamovat s bojovými sporty formou zábavných her a soutěží.
  Bude zde probíhat výuka zpestřená všeobecnou sportovní přípravou pro děti v tomto velmi se pestře rozvíjejícím období jejich vývoje. U dětí mladších 6 let je na těchto hodinách nutná přítomnost jednoho zákonného zástupce. Také se na těchto hodinách s dětmi mohou aktivně účastnit rodiče, kteří jsou vítaní.Rezervovat hodinu
 • STREET WORKOUT

  Posilovat se u nás dá, ale běžná posilovna rozhodně nejsme...
  Street Workout je hodina na konstrukcích, které jsou rozšířené v ulicích a s nářadím, které lze na ulici k Workoutu používat. Je to výuková hodina toho, jak a co se dá (nejen) na ulicích, zacvičit.
  Rezervovat hodinu
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5