Při registraci se Vám automaticky dobíjí 120 kreditů, v převodu na peníze 120,-Kč. Ty Vám slouží k tomu, aby jste si mohli zarezervovat Vaší první lekci, kterou si vyberete. Při vstupu na tuto hodinu obsluha vidí, že jste poprvé použili rezervační systém a budete požádáni o platbu za kredit, který Vám připsal automat.

Pak je to již jednoduché. Můžete si doplnit na recepci kredit za částku, kterou chcete a která pokrývá částku minimálního kreditu hodiny o kterou máte zájem. Příklad hodina Slimboxu stojí 120,-Kč a tak musím mít dobit kredit minimálně za tuto částku, abych se mohl rezervovat.

Samozřejmě i naše permanentky můžete využívat k dobíjení za kredity viz. ceník služeb. Příklad: zakoupíte si permanentku od odborů Kovo Škoda, která na 10 lekcí stojí 800,-Kč a my Vám za ní dobijeme kredit na 10 lekcí – takže 1200 kreditů.

Zrušení hodiny a storno poplatky.

Právě kvůli ohleduplnosti vůči ostatním musíte mít vždy kredit doplněn minimálně na jednu hodinu dopředu, jinak se ani nemůžete objednat na lekci. Pokud se na tuto hodinu nedostavíte bez omluvy a nebo ji nestornujete do 11.00 hod ráno v den pořádané lekce, kredit Vám propadne. Samozřejmě, pokud Vás potká nenadálá událost o které nás budete informovat, vše je věcí domluvy a My vám kredit zachováme. Při pořádání speciálních akcí a seminářů je storno maximálně 3 dny předem, jinak Vám kredit propadá.

Díky rezervačnímu systému budete informováni o výši Vašeho kreditu i vytížení lekcí na které se chystáte. Včas se dozvíte o speciálních akcích, které pořádáme a hlavně budete šetřit peníze. Při dobití za 500,-Kč Vám připíšeme 600,-kreditů a za 1000,-Kč získáte 1200 kreditů.

Pokud vám však nevyhovuje si lekce předplácet, můžete si nadále hodiny platit jednotlivě. Musíte si však ponechat jeden předplacený kredit ve výši jedné hodiny, aby jste si je mohli rezervovat.

Z počátku se nebojte lekci navštívit i když počet osob nebude nad limitem 4 klientů na lekci. Většina našich klientů se totiž teprve registruje v našem systému, učí se ho používat a na lekci se mohou dostavit bez rezervace.

O storno lekce Vás budeme včas informovat buď telefonicky nebo emailem.

REZERVOVAT TRÉNINK