image

Naše sdružení působí na poli plnokontaktních sportů od roku 2007. Za tu dobu se nám podařilo vychovat kolem 15 závodníků a z toho dva profesionály, což je úctyhodný výkon.

Specializujeme se na soutěže a výuku Muay Thai a Kick boxingu dle pravidel K1. Tréninky dle našeho rozvrhu jsou rozděleny na tzv. A Team a B Team. Na hodinách B Teamu se zaměřujeme na zvládnutí základních technik a postojů Muay Thai použitelných i v disciplínách K1. Tyto tréninky jsou zároveň zaměřené na základní fyzickou kondici a koordinaci, tak aby bylo možné plynule přecházet do našeho závodního A Teamu.

Na trénincích Muay Thai a K1 našeho závodního A Teamu se již plně specializujeme na funkční sportovní trénink zaměřený jak na technickou a fyzickou, ale také taktickou část a výuku Muai Thai. Naši závodníci se účastní veškerých dostupných soutěží jak na domácí tak zahraniční scéně. Jsme pravidelnými účastníky největších amatérských soutěží v ČR např. Czech open, ale také již díky svým úspěchům dostáváme příležitost zúročit naši práci na prestižních profesionálních Galavečerech jako např. Souboj Titánů.